Võta ühendust

eve@eluterve.ee

Human Designi kaart ehk Inimese disainikaart on praktiline ja tõhusalt toimiv teadlikkuse tööriist, mis aitab iseennast mõista ja aktsepteerida; teha igapäevaselt enda jaoks õigeid, häid ja tervislikke otsuseid ja valikuid; joonduda oma tõelise olemusega, nii et elu saab sujuda loomupäraselt, hea tunde, rahulolu ja kergusega.

Human Designi kaart annab inimesele personaalse selge visuaalse ülevaate ja kirjelduse tema tegelikust, unikaalsest disainist. Tema potentsiaalist, võimekusest, tugevustest, aga ka haavatavusest, pinge- ja välise mõjutuse kohtadest disainis, mis takistavad elada enda tõelist potentsiaali ja tegelikku elueesmärki.
Lisaks sellele annab lihtsalt kasutatavad, praktilised tööriistad, et enda disaini teadmist kohe praktikas kasutada ning aina enam autentse endana toimida. See teadmine aitab inimesel igapäevaselt teha enda jaoks õigeid, häid ja tervislikke otsuseid ning lasta oma kehateadvuse tunnetusel ja tarkusel juhtida end läbi elu päris-endana – sellena, kelleks ta on tegelikult loodud. 

Praegusel rahutul muutuste ajastul on oluline olla enda tõelisest olemusest teadlik. See annab inimesele sisemise kindluse ning aitab toimida enda sisemise tõe ja tunnetuse järgi, igas olukorras.

Teadlikkus ja selgem tunnetus nii iseendast kui ka ümbritsevast aitab elada enda unikaalset, väärtuslikku elu vastavalt oma disaini eripäradele ja potentsiaalile ning lasta lahti sellest, kes ta tegelikult ei ole – välisest mõjutusest, mitte-ise mustritest. Selliselt, et elada, kogeda, tunda ja olla see, kes sa tegelikult oled, ning elada elu, milleks oled siia tulnud. Elada oma elu teadlikult, rõõmu ja meelerahuga, olles terve ja heaolus, käies oma õiget, loomulikku elusihti ning tehes enda jaoks õigeid tegemisi, õigel ajal, õiges kohas ja õigete inimestega.

Human Design kui kompass

Enda disaini teadmise igapäevane kasutamine aitab sul
– saada endast teadlikumaks, kes sa oled ja kes sa ei ole – selgelt märgata, tunnetada, mõista ja teadvustada, mis toimub sinu sees ja sinu ümber;
– kasutada teadlikult oma loomupärast potentsiaali, tugevusi, võimekust;
– tulla toime väljast tulevate mõjutuste ja haavatavusega ning vähendada segadust,
pingeid ja takistusi oma igapäevaelus, suhetes, tegemistes;
– teha enda jaoks õigeid otsuseid, valida teadlikult, kuhu oma eluenergiat panustada – mis on sinu jaoks hea, õige, tervislik;
– olla joondunud enda tõelise olemusega ning mitte teha kaasa väljast tulnud mõjutusi (teiste mõtted, hinnangud, tujud, vajadused, ootused, elurütm jm), mis viivad sind enda tegelikust olemusest ja eluteest kõrvale ning tekitavad asjatut segadust, kehva enesetunnet ja isegi terviseprobleeme;
– paremini mõista, teadvustada ja aktsepteerida nii ennast kui teisi ning seeläbi luua harmooniat ka oma suhetesse, tegemistesse, koostöösse teistega.

Human Design kaart

Baasanalüüs ehk enda disaini baasteadmine sisaldab 
– Human Design kaart ehk inimese disainikaart,
11-13-leheküljeline kirjalik analüüs-kokkuvõte eesti keeles.
– Lisaks sellele 2-tunnine personaalne konsultatsioon, kus räägime lahti disainikaardil oleva baasinformatsiooni ning kuidas seda teadmist igapäevaelus praktiliselt ja tõhusalt rakendada. 

Põhjalik, arusaadav, terviklik ja selgitustega info
– Baasanalüüs on piisavalt põhjalik, ülevaatlik ja üksikasjalik, et enda disainist arusaadav ja terviklik ülevaade saada ning seda disainiteadmist kohe igapäevaselt praktiseerima hakata. Ehk siis maakeeli sinu disaini vundament ja alustalad “puust ja punaseks”.
– Algupärase, autentse Human Designi süsteemi puhta õpetuse ja praktikate põhine. 
– Kogenud Human Designi praktik – olen teadlikult, igapäevaselt ja järjepidevalt enda disaini elanud ja disainiteadmist praktiseerinud üle 11 aasta. Selge sisemine tunnetus, kogemused, seosed ja terviklik vaade disainile annavad inimesele ka selgema, vahetuma ja lihtsamalt arusaadava ülevaate ning enda disaini mõistmise. 

Sinu tasakaalustav panus
Disainikaart koos baasanalüüsi ja 2-tunnise konsultatsiooniga, selle kõige lahtirääkimisega on 150 eurot.

Konsultatsiooni saame teha veebi vahendusel, vajadusel erandina kas Tallinnas või Keilas. 

Human Designi ehk Inimese disaini süsteemist, mis see on ja kuidas töötab, loe täpsemalt SIIT.

Human Design mandala

Disainikaardi tellimiseks võta minuga ühendust e-posti eve@eluterve.ee või kontaktvälja kaudu ning saada järgmised andmed:
– ees- ja perekonnanimi
– sünniaeg (päev, kuu, aasta ja kellaaeg, võimalikult minutilise täpsusega)
– sünnikoht (linna/asula täpsusega)

Rõõmsa suhtlemiseni!

Armastusega, Eve
Reiki Meister ja Human Designi praktik